Aktualizacja

Wszystkie najnowsze noże dodane do galerii (fixedy oraz necki).   Nowe noże dostępne.   


Zlot knives.pl

Mała aktualizacja po warszawskiej wystawie. Nowe noże w galerii i w dziale ”dostępne”. Wkrótce pojawią się następne.


Kolejna aktualizacja.

Dostępne są nowe noże. Jeśli jesteś zainteresowany/a proszę o kontakt poprzez maila lub za pośrednictwem facebooka. Więcej informacji w rozwinięciu posta.


Nowy nóż.

Zrobiłem rękojeść do świetnego ostrza z damastu mozaikowego. Klinga została wykonana przez Greg Forge. Zdjęcia oraz więcej szczegółów można znaleźć w dziale ”Inne prace”  


Nowości.

Po wystawie noży DKE w Tiel (Holandia) oraz gliwickim Knifeshow przyszła pora na aktualizację. Nowe nożyki to zarówno necki jak i fixedy. Część z nich się ostała więc jest do znalezienia również w sekcji ”noże dostępne”. W razie pytań zapraszam na maila 🙂  


Aktualizacja strony.

Dodałem zaległe, ostatnio zrobione noże. Można je znaleźć w działach ”Necki” i ”Noże z głownią stałą”.   Nowe noże pojawią się wkrótce. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie noży czy zamówień, wyślij mi maila. Postaram się odpowiedzieć szybko i rzetelnie. Niestety na chwilę obecną nie mam żadnych noży dostępnych.


Nowe noże z głownią stałą!

Kilka nowych pozycji w galerii oraz mała nowość –  piaskowane rękojeści dla lepszego chwytu.


Przygotowania do DKE 2015 (Holenderska Wystawa Noży)

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego stolika w Tiel. Będę tam z moimi nożami. Tutaj oficjalna strona wystawy: http://www.dkeshow.nl/   I kilka zdjęć z ostatnich prac. Nowe noże dodam do galerii tak szybko jak to będzie możliwe….


Cztery nowe noże w sekcji ”Necki”.


Kilka ostrzy wróciło z hartowania