Category: Nowości

Nowy nóż.

Zrobiłem rękojeść do świetnego ostrza z damastu mozaikowego. Klinga została wykonana przez Greg Forge. Zdjęcia oraz więcej szczegółów można znaleźć w dziale ”Inne prace”  


Nowości.

Po wystawie noży DKE w Tiel (Holandia) oraz gliwickim Knifeshow przyszła pora na aktualizację. Nowe nożyki to zarówno necki jak i fixedy. Część z nich się ostała więc jest do znalezienia również w sekcji ”noże dostępne”. W razie pytań zapraszam na maila 🙂  


Aktualizacja strony.

Dodałem zaległe, ostatnio zrobione noże. Można je znaleźć w działach ”Necki” i ”Noże z głownią stałą”.   Nowe noże pojawią się wkrótce. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie noży czy zamówień, wyślij mi maila. Postaram się odpowiedzieć szybko i rzetelnie. Niestety na chwilę obecną nie mam żadnych noży dostępnych.


Przygotowania do DKE 2015 (Holenderska Wystawa Noży)

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego stolika w Tiel. Będę tam z moimi nożami. Tutaj oficjalna strona wystawy: http://www.dkeshow.nl/   I kilka zdjęć z ostatnich prac. Nowe noże dodam do galerii tak szybko jak to będzie możliwe….


Witajcie na mojej stronie!

Dołożę wszelkich starań by informacje były aktualne i postaram się uzupełnić, możliwie jak najszybciej, opisy i kategorie w dwóch wersjach językowych. Na chwilę obecną zapraszam do przeglądnięcia działu Galeria. Są tam dostępne niemal wszystkie zdjęcia noży, które do tej pory zrobiłem. Zdecydowana większość została zamieszczona chronologicznie. Sukcesywnie będę aktualizował poszczególne działy o nowe prace, poradniki…